בחירת רהיטים לחדרי הילדים לפי התקציב

נכתב ע"י yaron 15/01/2017 0 תגובות

לרשות ההורה, כלים רבים לבחירה של הרהיט הנכון עבור חדר הילדים. מבחר עיצובים לכל סגנון ובהתאמה לכל כיס.

ילדים זו שימחה על זה אין אנו חולקים. אך עם זאת הם גם הוצאה לא קטנה, לא בגלל החיתולים בינקות, ספרי הלימודים ביסודי, אלא בגלל שאנחנו תמיד רוצים לרצות אותם, לא משנה באיזה עניין. אנחנו רוצים שהם ירגישו כמו כל החברים לכיתה ואפילו יותר. אנחנו רוצים להלביש על עצמנו תווית של ההורים המושלים, הרבה יותר טובים ממה שההורים שלנו היו בשבילנו, למרות זאת, בדיעבד אין לנו תלונות, אנו מודים להם על כל רגע. אבל בואו נחשוב רגע על העבר, חדרי ילדים מעוצבים היו בכלל בראש סדר העניינים? מי שמע על זה בכלל?


נוכל לדבר על העבר וההווה ללא הפסקה, אבל בוא נהייה כנים עם עצמנו, היום אנחנו חיים במדינה של דרישות, יש מישהו שמכתיב לנו את הלייף סטייל, אם זה בביגוד או אם זה בעיצוב. פעם קירות לבנים חלקים היו נחשבים השיא של העיצוב, היום אם אין חיפוי של אריחים דקורטיביים על הקירות וציפוי עץ מלא במטבח, גרניט פורצלן או פרקט על משטח הדריכה, זה אומר שאתה אולד פשן. וכך לאט לאט בעקבות המערב הפכנו למדינה שמעריכה עיצובים, בכל פינה בבית, בכל חדר וכמובן שהעיצוב חייב להיות עוד יותר מרשים בחדר של הקטנטנים.  

חדר ילדים מה באמת חשוב 

אם אנחנו רוצים להעניק לילד או לילדה שלנו את החדר המושלם, כזה שישמש אותם להרבה שנים, אנחנו צרכים לשמור על כמה מרכיבים שהם באמת בגדר חובה, כמו מיטה טובה שתשמש אותם להרבה שנים. קיימים סוגים שונים של מיטות ילדים במגוון רחב של מחירים ומגוון של צבעים צורות וחלומות. מה באמת יכול לשמש את הילדים לשנים רבות ומה טרנד חולף? 

חדר נסיכה 

חדר ילדות מעוצב אינו חייב לקבל ביטוי על פי הנסיכות שאנחנו מכירים מהאגדות, סינדרלה או שלגייה גם הן בכבודן ובעצמן לא ישנו בחדר עם מיטה שנראית כמו דלעת וכוכבים שעיטרו את הקירות, ארון הבגדים המלכותי שלהם לא היה כסוף או נוצץ מאבק כוכבים. הן ישנו על מיטות אפריון, בחדר מלכותי בגוונים שהן אהבו. חדר נסיכה יכול להיות מאובזר בצבעים האהובים על הילדה שלנו. בשילוב מיטת עץ שתשמש אותה לשנים רבות, ארון עץ מלא. להן זה יראה מאוד מלכותי ולנו ההורים, יכול לרווח מעט, עץ מלא ניתן לצביעה כך שאם היום ורוד או סגול זה הצבע החביב שלה, בקלות נחליף עוד כמה שנים לצבע אחר.

ספיידרמן טיפס על הקירות 

בסיפורים הכל יכול לקרות, ספיידרמן יטפס על הקירות סופרמן יעוף כדי להציל אנשים, אבל אנחנו ההורים לא יכולים לעמוד בקצב הסיפורים והאגדות. הילד שלנו אוהב צבע כחול או אולי אוהד איזו קבוצת כדורגל. אין בעיה תתאימו את צבע הקירות למיטת עץ סולידית ולארון בגוונים זהים. חדרי ילדים מעוצבים יכולים לספק אותנו לא פחות מאשר הם מספקים אותם.

 

 

תגובה למאמר

Loading...
Loading...