הדרך הבטוחה לחדר ילדים מושלם

נכתב ע"י yaron 15/01/2017 0 תגובות

עיצוב חדר ילדים לעתים קרובות כרוך בשילוב של אלמנטים שונים מעולם הילדים ועולם המבוגרים. רהיטי ילדים בראש ובראשונה צריכים להיות פונקציונאליים ולמלא אחר הצרכים של הילד. המשמעות היא מרחב למשחקים, רהיטים בטוחים המתאימים לשנת ילדים ועיצוב שישרה אווירה נינוחה וידידותית לילדים. עיצוב חדרי ילדים ניתן לבצע באמצעות אנשי מקצוע מעולם העיצוב או בעזרת טיפים שונים ומגזינים בתחום העיצוב המציעים דוגמאות עיצוב של חדרי ילדים


בחירת הצבעים המתאימים

אחד האלמנטים אשר ללא ספק נותנים את הטון בחדרי ילדים הוא אלמנט הצבע. משחק עם צבעים ושילוב של צבעים והדפסים על הקירות והתקרות יכול להפוך את חדר הילדים משמעותית לנעים יותר ובעל אווירה חמה ואיכותית. את הצבעים ניתן לבחור מתוך קשת הצבעים בגווני הפסטל שנחשבים לצבעים רכים וילדותיים המתאימים מאוד לילדים ותינוקות. בנוסף, קיימים היום בשוק טפטים ומדבקות של הדפסים ילדותיים אותם ניתן לשלב בקירות ובתקרות החדר על מנת להשיג את התוצאה האופטימלית של אווירה נינוחה המשרה ביטחון ונעימות בקרב הילדים הגרים בחדר.

בחירת הרהיטים הנכונים

רהיטי ילדים צריכים להיות גם רהיטים פונקציונאליים המתאימים לילדים מבחינת הגיל ושלב ההתפתחות וגם רהיטים בטיחותיים לכן חשוב מאוד להתאים את סוג הרהיטים לשלב ההתפתחותי של הילד וכן לאורח החיים שלו. נכון להיום ניתן לראות רהיטים משולבים אשר מלווים את הילדים לאורך כל שלבי ההתפתחות כמו מיטות תינוק ההופכות למיטות מעבר ולאחר מכן מיטות ילדים או מיטות ילדים שניתן להפוך אותן למיטות נוער.

עיצוב במרחב

חדרי ילדים לעתים קרובות ישמשו את הילד שעות רבות של היום. בגיל הילדות הילדים משחקים בחדר ובגיל הבגרות הם שוהים בחדר שעות ארוכות ולכן חשוב מאוד ליצור מרחב מספיק בחלל החדר על מנת להתאים את החדר לאורח החיים של הילד או המתבגר אם כדי לארח חברים ולשחק בחדר ואם כדי לשים בחדר רהיטים שונים כמו ספות או מכתבות ללימודים בהמשך. חדרי ילדים צריכים להיות כמה שיותר פונקציונאליים ולכן חשוב לשלב בהם אלמנטים שונים לאחסון כמו ארגנים וארונות שיאפשרו לשמור על הסדר בכל שלב.

תגובה למאמר

Loading...
Loading...