זיהוי הזדמנויות לעיצוב חדרי ילדים

נכתב ע"י yaron 15/01/2017 0 תגובות

על מנת לשמור על התאמה בין הילד ובין חדר השינה שלו, יש להקפיד ולרענן את הרהיטים בהתאם לשימושים החדשים. ניתן לעשות שימוש בפריטים מסוימים כדי לעדכן את האווירה.

פסח, זמן טוב לחידוש הבית, כולל חדר הילדים.  החדר של הילד כבר לא מתאים לגילו הוא כבר לא תינוק. אבל מה?  אם רוצים לשפץ את חדר הילדים צריכים להתחיל הכל מהתחלה. לפחות זו הנטייה לחשוב כך. צריך מיטה, צריך שולחן כתיבה, ארון חדש. בין כל הריהוט היפהפה עבור ילדים ונוער נוכל למצוא כמה אביזרים שישדרגו את מראה החדר. הנה כמה טיפים לשפץ חדר ילדים מבלי לשפץ כלל.

שלב ראשון והקל ביותר

בחירת הצבע לחדר. פה לצערנו פחות נתחשב בצבע האהוב על הילד שלנו, בשלב זה נתחשב בריהוט שיש בחדר. כמובן שאם הריהוט בצבע ניטראלי בחירת הצבע תהייה פחות בעייתית. נלך על קו מסוים של קשת צבעים לא נרחבת אך נבחר גוונים מתאימים. אפשר לעשות חדר נושא כמו ים, יער, גינה, סופרמן וכדומה או עיצוב לפי צבע זה כבר לשיקולכם האישי. 

שובב אבל לא מידי- קירות לחדר ילדים

היום ניצבת לפנינו אופציה מאוד קלה לשנוי מראה החדר. היום אנו יכולים למצוא בחנויות לילדים ונוער או בכל חנות טפטים. גלילים של טפטים מיוחדים שמחירם אינו יקר כלל, יותר זול מלצבוע את החדר כולו. הטפטים מגיעים בשלל צבעים וגוונים ומותאמים במיוחד עבור חדרי ילדים מעוצבים. יש הבדל בין צבעים שובבים, שמתאימים לאווירת הילדות לבין קיצ'. תחשבו איך טפט על קיר אחד יכול לשנות את מראה החדר כולו.

נתקדם הלאה בצעדי ענק

בחרנו טפט שיתאים לחדר הילדים הכוונה לריהוט בחדר. לא לכל חדר יתאים וילון בטח ובטח אם בחרנו בטפט צבעוני ועמוס פריטים, הווילון יהיה בגוון דומה, וילון חלק. אם בחרנו לצבוע את החדר אפשר לשים וילון בכמה גוונים. הנקודה החשובה לשמור על איזון ולא ליצור מיני קרקס. עכשיו עלינו להתאים את הווילונות.

בורדים לשינוי אווירה 

לחלקנו טפט יראה עמוס מידי לחדרי הילדים , אז גם כאן יש פיתרון. בורדים - זה בעצם מין מדבקה ארוכה המגיעה בגליל ומדבקים אותה לאורך הקירות. על ידי שילוב של מדבקות ו/או בורדים אפשר ליצור לחדר מראה חדש בהחלט. את המדבקות ניתן להדביק גם על הריהוט.

האהילים המיוחדים 

רגע ממש לפני שאנו מסיימים, זה הזמן להחליף את המנורה הישנה בכזו שתתאים לחדרי הילדים. ניתן למצוא אהילים מיוחדים, צבעוניים, חלקים, בצורות שונות וגדלים שונים. עכשיו לפני שנכנס החג על- ידי שינוי קטן בחדר הילדים יצרנו עולם קסום ומופלא. כל שנותר זה לאחל חג שמח.

תגובה למאמר

Loading...
Loading...