הטרנדים החמים לעיצוב חדרי ילדים

נכתב ע"י yaron 15/01/2017 0 תגובות

עיצוב חדרי ילדים הפך בשנים האחרונות ליותר ויותר מבוקש עם ההבנה של הורים רבים כי חדרי ילדים מעוצבים המתאימים לילדים תורמים לרבות לביטחון שלהם ולהתפתחות שלהם. עיצוב חדרי ילדים הוא משימה מורכבת מאחר וקיימים היום סגנונות עיצוב רבים בהם יכולים ההורים לבחור ולכן הורים רבים מרגישים את הצורך לפנות לבעלי מקצוע על מנת שיוכלו לעצב עבורם את החדר המושלם. לאור הביקוש והפופולאריות של נושא עיצוב חדרי ילדים בתקופה האחרונה, יותר ויותר טרנדים עיצוביים עומדי לרשות ההורים ובעלי המקצוע המעצבים.

מדבקות קיר

אחד הטרנדים החמים של התקופה האחרונה בעיצוב חדרי ילדים הוא שילבו של מדבקות קיר על קירות ותקרות החדר. מדבקות קיר יכולות להיות מדבקות עם הדפסים מיוחדים או מדבקות עם דמויות מצוירות מעולם הילדים. היתרון של מדבקות קיר הוא שהן ניתנות להסרה בקלות ולכן ניתן להסיר או להחליף אותן עם ההתבגרות של הילד. שימוש במדבקות קיר נפוץ מאוד לעיצוב קירות ילדותיים עם הדפסים של דמויות מעולם החי או מעולם תכניות הילדים.

טפטים לחדרי ילדים

טרנד חזק נוסף בתחום עיצוב חדרי ילדים הוא טרנד הטפטים. טרנד זה הוא טרנד חוזר לאחר שהיה נפוץ מאוד בשנות החמישים בהם מרבית הבתים עשו שימוש בכיסויי טפטים לקירות. טפטים לחדרי ילדים נותנים את האפשרות לשלב הדפסים ודמויות בחלק מן הקירות או בכל הקירות וליצור אווירה ילדותית ונעימה. נכון להיום ניתן למצוא טפטים מכל הסוגים. את הטפטים ניתן לשלב מכמה סוגים וליצור עניין וחלוקה של הקירות ושל החדר. 

אביזרים נלווים

נכון להיום, בעידן המחשבים ומשחקי המחשב יותר ויותר ילדים מבלים את שעות הפנאי שלהם באירוח של חברים בבית ובחדר ולכן עולה הצורך במקרים רבים לאבזר את החדר באביזרים אירוח כמו שולחנות מחשב עם שניים או שלושה מקומות, ספות לאירוח בתוך החדר, פינות משחקים עם שולחנות וכיסאות קטנים שבהם יכולים לשבת כמה ילדים יחד ועוד. עיצוב של חדרי ילדים המתאימים לאירוח של חברים הופך את החדר לפונקציונאלי ואפקטיבי מאוד במיוחד בעידן בו מרבית שעות הפנאי מועברות בתוך הבית.

תגובה למאמר

Loading...
Loading...