חדרי ילדים - כל הסגנונות המבוקשים

נכתב ע"י yaron 15/01/2017 0 תגובות

חדרי ילדים הפכו בשנים האחרונות ליותר ויותר חשובים הודות לעובדה שמרבית הילדים עושים שימוש רב בחדר הילדים. אם בעבר, מרבית הזמן הפנוי של הילדים היה בחוץ, הרי שבשנים האחרונות ניתן לראות מגמה של השארות ואירוח בתוך הבית מול המחשב. חדרי ילדים נחשבים למבצר של הילדים ולכן החשיבות ליצור להם חלל נוח ומתאים היא רבה בעיני הורים רבים המעוניינים להעניק לילדים שלהם את הביטחון ואווירה הנעימה בחדרם. נכון להיום ניתן לראות סגנונות רבים של חדרי ילדים שניתן לרכוש אותם מוכנים.


חדרי ילדים בסגנון האגדות

חדרי ילדים בסגנון האגדות הם חדרים המתאימים במיוחד לבנות והם מעוצבים בסגנון האגדות. חדרי אלה מורכבים ממיטות נסיכות המעוצבות בצבעים ורודים ולבנים שנחשבים לצבעים נסיכותיים או בעלי לוח עם תמונה של דמויות מצוירות מעולם האגדות. את החדרים ניתן לשלים באמצעות וילונות נסיכותיים ולבנים, שטיחים בהירים עם הדפסים של דמויות מעולם האגדות או ללא דמויות, מנורות שולחן או מנורות תקרה עם הדפסים ועוד. 

חדרי ילדים בסגנון ספורט

סגנון נוסף של עיצוב חדרי ילדים הוא סגנון הספורט. ילדים רבים אוהבים של קבוצות כדורגל או כדורסל ולכן ניתן למצוא רהיטים רבים המעוצבים בסגנון של ספורט החל ממיטות המדמות מגרש כדורגל או כדורסל ועד שילוב של אלמנטים ספורטיביים בתוך החדר כמו סלי קליעה, לוחות קליעה למטרה ועוד. חדרים בסימן של ספורט מתאימים במיוחד לבנים האוהבים ספורט ויכולים להיות משולבים בטפטים לקירות עם דמויות מעולם הספורט או תמונות של דמויות ספורטיביות.

חדרי ילדים בסגנון סרטים מצוירים

סגנון נוסף הנפוץ מאוד הוא סגנון חדרי הילדים בסימן הסרטים המצוירים ודמויות  מעולמות הסרטים המצוירים כמו סרטי וולט דיסני. חדרי ילדים אלו מאובזרים בריהוט הכולל הדפסים של הדמויות האהובות, ניתן לשלב מצעים מעולמות של סרטים מצוירים, בובות גדולות לדקורציה, שטיחים עם הדפסים של הדמויות מהסרטים המצוירים ועוד. בנוסף ניתן לעצב את החדר בסימן הסרטים המצוירים על ידי שימוש במדבקות וטפטים על הקירות עם דמויות של סרטים מצוירים, צבעים בהירים וססגוניים וכדומה.

תגובה למאמר

Loading...
Loading...