חדרי ילדים מעוצבים

נכתב ע"י yaron 15/01/2017 0 תגובות

חדרי ילדים מעוצבים ומתאימים לגילו ולשלב ההתפתחות של הילד הם בעלי יתרונות רבים לא רק לעיצוב הכללי של הבית או למראה החדר אלא גם להתפתחות של הילד וליווי שלו במהלך ילדותו. חדרי ילדים מעוצבים כוללים מגוון רחב של אפשרויות המתאימות הן למינו של הילד והן לגיל שלו ויכולים להיות מושפעים מעיצובים אופנתיים או מעיצובים קלאסיים. האלמנטים המשולבים בעיצוב חדרי ילדים כוללים טפטים, מדבקות, רהיטים צבעוניים, דקורציות מעולם הילדים ועוד.


עיצוב הקירות בחדרי ילדים

מעצבים והורים רבים בוחרים להתחיל את העיצוב של חדר הילדים בעיצוב הקירות. בניגוד לעיצוב של חדרים אחרים בבית בהם מקובל לנקוט בעיצובים סטנדרטיים, חדרי ילדים הם החדרים המתאימים ביותר לשילוב של מדבקות על הקירות או שימוש בצבעים וציורי קיר המתאימים לילדים. עיצוב הקירות במידה רבה קובע את הקונספט העיצובי של החדר כולו ונותן לחדר הילדים מראה מיוחד ומעוצב.

רהיטים  בחדרי ילדים

רהיטים של חדרי ילדים חשובים גם הם מאוד למראה של החדר ולהתאמה שלו. רהיטי ילדים חייבים להיות מתאימים מבחינה בטיחותית לגיל של הילד וגם להיות נוחים לשימוש בחדרי ילדים. התפתחותו של הילד היא מהירה מאוד ולכן קיימים היום בשוק רהיטים המתאימים לילדים בגילאים שונים ושהופכים את הפונקציונאליות שלהם עם הגדילה של הילד. בנוסף, מאחר וחדר הילדים משמש גם לילד בשעות הפנאי, ניתן לשלב רהיטים קטנים כמו שולחנות ילדים, ספות ישיבה קטנות מאוד וכדומה.

אביזרים נלווים לחדרי ילדים

אביזרים נלווים דקורטיביים וילדותיים יכולים לתרום משמעותית לחדר הילדים הן מבחינה עיצובית והן מבחינה דקורטיבית. וילונות לחדר הילדים יכולים להפוך את החדר למיוחד וניתן לשלב וילונות בצבעי פסטל רכים המתאימים לילדים כמו ורוד פסטל לילדה או כחול פסטל לילד, בנוסף, שטיחים ילדותיים עם הדפסים של דמויות מצוירות או בצבעים רכים וילדותיים יכולים גם הם לשוות לחדר הילדים האת המראה הילדותי והמתאים.
 בנוסף, בובות מיוחדות המפוזרות בחדר, כריות גדולות ופופים שניתן לשחק איתם ולשבת  עליהם, סלסילות מיוחדות וצבעוניות, מנורות לילה ומנורות תקרה המעוטרות בציורים ודמויות מצוירות או בצבעים רכים יכולים לתרום משמעותית למראה הכללי של החדר ולהפוך אותו לחדר ילדים מעוצב.

תגובה למאמר

Loading...
Loading...