חדר ילדים מושלם מתחיל כאן

נכתב ע"י yaron 15/01/2017 0 תגובות

כאשר אנו רוצים לעצב חדר לילדים, עולים לנו באופן די טבעי הרבה רעיונות, הרבה צבעים ובמילים אחרות מנסים לתרגם את החלומות. חדר מעוצב בהחלט גורם לתחושה של נעימות ולסדר בעין, אך יש כמה כללים חשובים כשמדברים על עיצוב חדר ילדים ונוער. עלינו להתאים את העיצוב לרוח התקופה ועם זאת לוודא כי העיצוב יהיה רלוונטי גם לשנים הבאות.

עיצוב מתחיל בנוחיות ,האם חדר הילדים הוא פרקטי, לדוגמא: אתה מעוניין בשולחן כתיבה לילד אבל אין לו מקום , או ארון ילדים שעלול לסתום את החדר.

בחירת ריהוט

בחירת ריהוט לחדר ילדים היא משימה לא קשה במיוחד אבל גם לא פשוטה, עלינו להעניק מחשבה רבה בעת בחירת הריהוט, המטרה שלנו להשקיע עכשיו יותר כסף בריהוט איכותי ולא להחליף את ריהוט חדר הילדים בכל כמה שנים. המטרה היא ליצור חדר מעוצב שישמש את ילדנו אפילו עד הצבא. לכן בחירת הריהוט היא חשובה בהחלט, לא נבחר בריהוט ילדותי מידי, אלא בריהוט בגוון אחיד, העדיפות כמובן תהיה לעץ מלא שמחזיק שנים.

לחסוך כסף

איך אנו יכולים לחסוך הרבה מאוד כסף בקניית ריהוט שישמש את חדר הילדים לשנים רבות, אז כמו שאמרנו אסור להגזים בבחירת הצבעים, בעוד את קירות החדר ניתן לשנות מידי פעם, הריהוט אינו משתנה. דרך נוספת לחסוך בכסף, נוותר על הריהוט האופנתי והטרנדי ונבחר בריהוט מאסיבי, איכותי, כמובן גם הוא יפה ומעוצב.

מהבסיסי ועד המשלים

הריהוט לחדר הילדים כולל מיטה, שולחן כתיבה וספרייה, מעבר לכך נוכל למצוא רהיטים ואביזרי אחסון שונים על מנת להעניק לחדר הילדים מראה מעוצב יותר, וכמובן למצוא פתרונות אחסון זמינים ותואמים את הסט. נוכל להתקין בחדר הילדים כוורות, מדפים, קולבים ועוד פרטים שישלימו את האווירה.

ארון הבגדים בחדר הילדים

אם בחדר הילדים יש מקום לארון בגדים, אל תתפשרו על ארון בסיסי או ארון זול שישחק מהר, ארונות בגדים מלווים אותנו לשנים, תמיד עדיף לרכוש ארון בגדים מעץ מלא, היום אנו יכולים למצוא בחנויות המובילות ארונות בגדים בגדלים שונים שמתאימים בצורתם ובצבעים לריהוט הבסיסי של חדר הילדים והנוער.

שולחן כתיבה מודולארי

שולחן הכתיבה היום, השולחן המשמש את הילד שלנו לגן או לבית הספר היסודי בעוד כמה שנים יהיה שולחן המחשב שלו, לכן עלינו לחשוב בכל פרט ופרט גם על העתיד, אין אנו רוצים לקנות שולחן למספר שנים בודדות. לא בכדי אמרנו שצריך להשקיע מחשבה מרובה בבחירת ריהוט נכון לחדר הילדים.

פרטי עיצוב

לאחר שבחרנו את הריהוט הטוב ביותר עבור חדר הילדים, בחרנו את הצבע השולט בחדר, החדר כבר מקבל צורה, לפחות בתרשים או בקו המחשבה. כמובן שעלינו גם להעניק לו מראה כיפי, אחרי הכל אנחנו עדיין מדברים על חדרי ילדים. את המראה הזה נוכל להעניק על ידי אבזרי עיצוב כמו כיסאות, פופים לישיבה, שטיחים וילונות ואהילים. כל אלו ניתנים לשינוי הם אינם יקרים ועדיין בכוחם להעניק מראה מעוצב לפני התקופה בחיי הילד.

תגובה למאמר

Loading...
Loading...