טיפים לעיצוב חדר ילדים

נכתב ע"י yaron 15/01/2017 0 תגובות

בחרנו לעצב את חדר הילדים בצורה מודרנית לפי סגנון או לפי צבע אהוב, לא צריך להילחץ ולפנות לאדריכלי פנים או למעצבי פנים דגולים. במאמר זה נציג כמה טיפים איך לעצב את חדר הילדים לבד. נבחין בין פריטים וריהוט חשובים יותר ופחות, נדבר על חשיבות הצבע ועל הטפטים ששינו את קו העיצוב.


לפני הכל

חדרי ילדים ונוער מבוססים על כמה אלמנטים עיקרים, על ידי שילובם בטוב טעם נוכל ליצור חדר ילדים מעוצב למופת, בדיוק כמו החדר שלא היה לנו, או נכון יותר, כמו חדר מעוצב בדיוק כמו שהילדים שלנו חלמו עליו.

  • צבעים רגועים או רועשים

צבע מכתיב את האווירה של החדר, הצבע שיקבע בסופו של דבר האם החדר בעל אווירה חמימה, קרירה, ילדותית, מודרנית, אירופאית או כל סגנון אחר. לכן לפני שאנו בוחרים את הריהוט בחדר חשוב קודם לבחור את הצבע השולט בחדר. למרות כי לריהוט חלק בלתי נפרד מהעיצוב של החדר, יהיה קל יותר ונכון יותר להתאים את הריהוט לצבע חדר הילדים ולא להפך. בהמשך נוכל כמובן להיוועץ במעצבי פנים ובאנשי מקצוע, בדרך כלל כל חנות רהיטי ילדים איכותית עובדים עם מעצב אישי.

  • עכשיו הגיע הזמן לבחור את הריהוט

לאחר שבחרנו את הצבעים השולטים בחדר, ניתן לבחור את הריהוט. כמובן בעת בחירת הריהוט נדאג שהוא יתאים לצבע השולט בחדר. אם בחדר גוון אחד נוכל לבחור בריהוט בכמה גוונים, אם החדר צבוע או מצופה בכמה גוונים נעדיף ריהוט בצבע אחד. ריהוט איכותי יחזיק מעמד לשנים, לכן עלינו לקחת בחשבון שיום יבוא והגוזל שלנו יהפוך לנער/ה לכן לא נלך לכיוון הליין הילדותי מאוד. חשוב להבדיל בין צבעוניות של חדר מעוצב לבין צבעוניות של חדר תינוקות או ילדים.

  • חדר שילווה אותנו לשנים

כאשר אנו בוחרים בעיצוב חדר ילדים ונוער עלינו לדאוג כי החדר לא יראה ילדותי מידי לנערים ולנערות מתבגרים. בחדרי ילדים חשוב מאוד לא לתת ביטוי לדמויות מצוירות או כוכבי ילדים. עלינו לבחור בעיצוב שיתאים למספר שנים אפילו עד הצבא. כל עוד שנקפיד על שילוב צבעים נכון וריהוט איכותי החדר יכול לשמש אותנו לשנים רבות.

  • אביזרים נלווים

כאשר בחרנו צבע מוביל לחדר וצבע לריהוט (אשר מתאימים כמובן) נוכל לשמור על קו אחיד ולהוסיף בבוא העת אביזרים משלימים כמו כוורות לאחסון, שידות, שולחן מחשב. כל עוד נשמור על קו אחיד ומרקם אחיד, האיזון ישמר ולא נקבל חדר מצועצע. כמובן שנוכל תמיד להיעזר באנשי המקצוע בחנויות הרהיטים.

שנתחיל?

חדרי ילדים מעוצבים הם לא משימה קשה במיוחד, אנחנו לא חייבים ללכת למעצבי פנים, בדרך זו נוכל לחסוך הרבה. בחנויות הרהיטים נוכל למצוא חדרי ילדים מעוצבים מעץ מלא, רהיטים איכותיים שיחזיקו מעמד שנים, נוכל להיעזר בשירותי המעצבים וליהנות מעיצובים מרהיבים וסגנונות מיוחדים. כל שנותר זה רק לבחור.

תגובה למאמר

Loading...
Loading...