כל הטיפים על עיצוב חדרי ילדים

נכתב ע"י yaron 15/01/2017 0 תגובות

עיצוב חדרי ילדים היא משימה מורכבת. הצורך לעצב את החדר המושלם לילד שיהווה גם מקום בו יוכל לשחק וגם לישון ובמקביל יהיה מתאים לשלבי ההתפתחות השונים שלו וגם יפה הוא משימה שיש לחשוב עליה ולתכנן אותה רבות. רעיונות לעיצוב של חדרי ילדים ניתן לקבל במגזינים השונים ונכון להיום קיימים רהיטים רבים וחדרי ילדים מוכנים שניתן לרכוש בחנויות המציעות את הרהיטים המתאימים לשלבי התפתחות שונים וגדלים עם הילד. 


לעצב ביחד

אחד הטיפים החשובים בעיצוב חדרי ילדים הוא לשתף את הילד או הילדה או את שני הילדים שיחלקו את החדר בתהליך העיצוב. שיתוף של הילדים בתהליך בחירת הרהיטים, הדקורציות והעיצוב הכללי של החדר יכולים לתרום רבות לתחושת הביטחון של הילד ולסייע לו להתחבר לחדר כבר מן ההתחלה. תהליך השיתוף יכול להיות כבר משלב התכנון בו ניתן לשאול את הילד מה הוא היה רוצה שיהיה בחדר ועד לשלב בחירת הרהיטים המתאימים לו.

בחירת רהיטים מתאימים

טיפ חשוב נוסף הוא בחירת הרהיטים המתאימים אשר ישמשו את הילד לאורך זמן. מאחר וילדים מתפתחים ומשתנים במהירות, גם הרהיטים הופכים להיות פחות ופחות מתאימים להם ולכן על מנת למצות את הרהיטים חשוב לבחור ברהיטים המשתנים עם שלבי ההתפתחות של הילד כמו מיטות תינוק ההופכות להיות  מיטות מעבר ולבסוף מיטות ילדים, שידות החתלה שניתן להפוך אותן לשידות עם מגירות לאחסון, ספסלים שהם גם קופסאות אחסון, ארונות ילדים מעוצבים המכילים את כל הבגדים של הילדים ועוד.. 

סיוע של בעל מקצוע

טיפ נוסף בדרך לחדר ילדים מושלם הוא סיוע של בעל מקצוע בעיצוב ובחירת הרהיטים של החדר. בעל מקצוע מתחום עיצוב הפנים יכול לסייע רבות לבחירת העיצובים המתאימים של חדר הילדים ולכן כדאי לעשות שימוש בבעלי מקצוע שיוכלו לבחור את צבע הקיר המתאים, לעשות שימוש במדבקות או טפטים לעיצוב של הקירות, לבחור את הרהיטים המתאימים ועוד. בנוסף, ניתן לקרוא כתבות ולראות מגזינים מתחום עיצוב חדרי הילדים שבהם מעצבים נותנים דגשים על האופנות האחרונות והאופציות לעיצוב עדכני ואופנתי של חדרי ילדים.

תגובה למאמר

Loading...
Loading...