עיצוב חדרי ילדים - האלמנטים שעושים את ההבדל

נכתב ע"י yaron 15/03/2018 0 תגובות

עיצוב חדרי ילדים יכולה להיות מבוצע על ידי ההורה עצמו או על ידי בעל מקצוע שיכול להתאים את החדר לאורח החיים של הילד ולתרום להתפתחות שלו. בין אם אתם מחליטים לבצע עיצוב חדרי ילדים באופן עצמי ובין אם על ידי מעצבים מקצועיים, שימת דגש על עיצוב של אלמנטים קטנים יכולה לעשות את ההבדל בין חדרי ילדים מעוצבים ולחדרי ילדים מדהימים עם עיצוב עדכני ואופנתי. בבחירת האלמנטים הרהיטים של חדרי הילדים החשיבות היא לשים דגש על הנוחות וההתאמה של הרהיטים לילד ולגיל שלו. 


עיצוב הקירות

אחד האלמנטים החשובים ביותר בעיצוב חדרי ילדים הוא עיצוב הקירות של החדר. עיצוב קירות חדרי ילדים שונים יכול להיות גמיש מאוד ולהתאים לילד מבחינת המין שלו, הגיל שלו והטעם האישי שלו. את העיצוב של הקירות ניתן לעשות באמצעות צביעה של הקירות בצבעים המתאימים או שילוב של הדפסים על הקירות, 
בנוסף ניתן לעשות שימוש בטפטים מיוחדים עם הדפסים המתאימים לילדים או בנושא מסוים כמו הדפסי דמויות של וולט דיסני או הדפסי דמויות של תכניות אהובות או הדפסים כלליים יותר כמו הדפסי פרחים וציורים ילדותיים, דרך נוספת לעיטור הקירות היא שימוש במדבקות ייחודיות שבאמצעותן ניתן לשוות לחדר הילדים את המראה הילדותי ואותן ניתן לשנות בהתאם לשלבי ההתפתחות של הילד ועוד.

שימוש באלמנטים קישוטיים

קישוטים ודקדורציות יכולים לשנות משמעותית את המראה של החדר ולהפוך אותו לחדר מעוצב ומעודכן מאוד. שימוש בווילונות מתאימים יכול לתת לחדר אווירה נוחה וילדותית ולתרום רבות לתאורה של החדר בשעות היום, שימוש בשטיחים המתאימים לחדרי ילדים יכול להעניק לחדר את המראה הילדותי ואפילו לשוות לו קונספט מסוים כמו שטיחים של דמויות מצוירות או שטיחים של סרטים מצוירים, אלמנטים נוספים שניתן לקשט באמצעותם את החדר הם מנורות מיוחדות, פופים או כריות גדולות וכן בובות ענק.

פינות משחקים

אלמנט נוסף וחשוב מאוד בעיצוב חדרי ילדים הוא פינות משחקים בהן יכול הילד לאחר את החברים שלו ולשחק. פינות משחקים חשובות מאוד להתפתחות של הילד ולחיים החברתיים שלו ולכן חשוב לשלב אותם בחדר הילדים. 

תגובה למאמר

Loading...
Loading...