עיצוב חדרי ילדים - מהינקות עד הבגרות

נכתב ע"י admin 02/01/2017 0 תגובות

עיצוב חדרי ילדים הפך בשנים האחרונות לטרנד חזק בהם הורים רבים מבקשים להעניק לילדים שלהם את הפינה הנוחה והמתאימה להם. החשיבות של עיצוב חדרי ילדים מתאימים לילדים היא רבה הודות לביטחון ולנוחות שחדר הילדים מעניק לילד וכן משום שזה המקום שבו יבלה הילד את הלילות והימים כאחד. הורים רבים בוחרים לעצב את חדר הילדים כבר בשלב הינקות ולהעניק לתינוקות שלהם חדרים יפים ומתאימים. 

עיצוב חדרי תינוקות

עיצוב חדרי תינוקות היא משימה מרגשת. בואו של תינוק חדש למשפחה הוא תמיד מאורע משמח ולכן הורים רבים מוצאים את עיצוב חדר התינוקות כמשימה מרגשת ומהנה. עיצוב חדרי תינוקות מתחיל בבחירת הרהיטים המתאימים לתינוק כמו עריסה לתינוק או מיטת תינוק, שידת החתלה וארון או שידת אחסון. את העיצוב ניתן להשלים באמצעות אלמנטים תינוקיים שונים כמו עיצוב של הקירות עם מדבקות בדמויות או צבעים, הדפסים ילדותיים, שילוב של שטיחים או וילונות בצבעים רכים ועוד.

עיצוב חדרי ילדים

עם ההתבגרות של התינוק מתחיל שלב הילדות שהוא השלב החשוב ביותר בהתפתחות של הילד ועיצוב של האישיות שלו ולכן מחייב עיצוב של חדר המתאים לכל שלבי ההתפתחות של הילד. חדר ילדים מעוצב יכול לתרום משמעותית להתפתחות של הילד ולהפוך את השהות שלו בחדר לנעימה ובטוחה גם בשעות הלילה ולכן חשוב מאוד לבחור את האלמנטים העיצוביים המתאימים ביותר לחדר הילדים כמו פינות משחק, פינות ישיבה ואירוח, רהיטי ילדים מתאימים, קישוטים המתאימים לטעמו של הילד ועוד.

עיצוב חדרי מתבגרים

עיצוב חדרי ילדים משתנה עם הגיל של הילד ולכן עיצוב חדר שהיה מתאים לילד יהיה שונה מחדר המתאים למתבגר. עיצוב חדרי ילדים מתבגרים מחייב התייחסות לאורח החיים של הילד ולכן יש לשלב בהם שולחן כתיבה ללימודים, מיטת נוער, ספת ישיבה לאירוח של חברים ועוד. עיצוב חדרי מתבגרים מחייב שיתוף של הילד בעיצוב החדר שלו על מנת שיוכל להרגיש שייך ולקבל את הביטחון של חדר משלו שעוצב על פי הטעם האישי שלו והבחירות שלו. בנוסף, ניתן לעשות שימוש באנשי מקצוע מתחום העיצוב על מנת לקבל הכוונה וטיפים לעיצוב נכון.

תגובה למאמר

Loading...
Loading...