רהיטים מחומרים איכותיים מחזיקים יותר

נכתב ע"י admin 02/01/2018 0 תגובות

למרות שעיצוב הרהיטים בחדרי הילדים חשוב, אפשר לבחור לעצב את החדר בסגנון המאפיין את בית. מומלץ לבחור דווקא רהיטים מחומרים איכותיים ועמידים.

עיצוב חדרי ילדים בשנים האחרונות תפס תאוצה רבה, יש המאמינים שעיצוב החדר משפיע על התפתחות הילד, על סקרנות הילד, מעודד ריכוז ומגבש תפיסה של החיים. בכל מקרה חדר ילדים שמעוצב בטוב טעם, נעים גם לנו ההורים וגם לילדים. אם אתם עומדים לפני משימת עיצוב החדר של הילדים באווירה שונה, להפיח חיים בין ארבעת הקירות הלבנים.

הרמוניה בכל חללי הבית

לעיתים אנו רוצים ליצור את חדר הילדים שיתאימם לגיל ולתקופה של ילדנו. אך מי מכם שעבר לבית חדש ונתן דגש על כל חללי הבית יהיה קשה לו לשבור את ההרמוניה על ידי עיצוב חדרי הילדים שתלוש מכלל הבית. חדרי ילדים מעוצבים אינם חייבים להיות שונים בעיצוב משאר החדרים, אפשר לעצב את החדר בדומה לשאר הבית אם אמירה ייחודית שמתאימה לעולמם הקסום של הילדים.  

עיצוב מודרני

בסגנון המודרני אנו נוטים לשים דגש על הפונקציונאליות, חלקנו יכירו את סגנון זה בשם עיצוב הייטקיסטי. עיצוב חדר ילדים בסגנון המודרני יתאפיין בצבעוניות מתכתית. ייתן לחדר מראה מעט עתידני המשדר יוקרה וקידמה. בחדר ילדים המעוצב בצורה המודרנית, אין מקם לאגור, בחדר מודרני אין הרבה פריטים אך כל הפריטים בחדר חייבים להיות מעודכנים בלי פשרות. סגנון זה יכול להתאים לילדים עם קריצה לבגרות הקרבה.

אירופה זה כאן 

מה לא אמרו על הסגנון האירופאי , הסגנון של עידן התמימות והילדותיות - במילה אחת נוסטאלגיה. עיצוב חדרי ילדים בסגנון האירופאי הריהוט יהיה מעץ מלא והדגש האמיתי יהיה על האביזרים הנלווים, אלו שיצרו את האווירה. הטקסטיל בחדר ילדים המעוצב בסגנון זה הוא החשוב ביותר. כמו כיסוי מיטה, ווילונות, כריות, שטיחים כל מה שיכול להעניק לחדר את המראה של התמימות.

הרומנטיקה חוזרת

התקופה הרומנטית, על שמה כן היא. עיצוב חדרי ילדים המלווה באותות של התקופה הרומנטית יהיה עשיר בפרטים צורניים, התקופה הרומנטית חזרה למקורות הקודמים לעיצוב בסגנון ימי הביניים והעיצוב הגותי. זהו סגנון שמתאפיין בריהוט כבד ובמשיכות של צבע. הדגש בחדר ילדים מעוצב בסגנון רומנטי יהיה בריהוט או ליתר דיוק במיטה שיכולה להיות מעוטרת בפיתוחים מעץ בדמוי עצים וענפים. אין חוקים של צבעים כהים או בהירים ניתן לשלבם בטוב טעם כמובן.

המילה האחרונה

כפי שכבר ראינו קיימים סגנונות רבים של עיצוב שיכולים להשתלב עם חללי הבית בצורה הרמונית ומיוחדת, לכל סגנון יש את שפת העיצוב שלו. הפריטים שמאפיינים אותו. אך ראינו שיש גם לא מעט אביזרים משלימים לעיצוב וכאן המקום לשתף את הילד בעיצוב הארמון האישי שלו.

תגובה למאמר

Loading...
Loading...